Akum. pūstuvas DeWalt DCV100-XJ 18V
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: RM1DCV100-XJ2
/ VNT.
Prekės šiuo metu neturime
Operacija sėkminga!
Kai prekės atsiras prekyboje, išsiųsime jums priminimą į nurodytą el. paštą
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
3-4 darbo dienos
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Panašios prekės
-11%
Akumuliatorinių įrankių komplektas MAKITA DLX2189TJ
Plačiau
1-2 darbo dienos
-11%
Akumuliatorinis diskinis pjūklas Makita DHS680Z 18V
Plačiau
1-2 darbo dienos
Lituoklis „KEMPER
Lituoklis „KEMPER" 100 W
Yra sandelyje (113 VNT.)
Perm. klijų lazdelės 11 mm, 1 kg/35 vnt.
Yra sandelyje (25 VNT.)
Akumuliatorinis siaurapjūklis Makita DJV182Z 18V LED
Yra sandelyje (1 VNT.)
-15%
Akumuliatorinis suktuvas be akumuliatoriaus Makita DDF482Z 18V
Kampinis šlifuoklis 125mm (860W) reguliuojamas
iki 7 darbo dienų
Karštų klijų pistoletas „KEMPER
Karštų klijų pistoletas „KEMPER" su stot.
Yra sandelyje (11 VNT.)
Lituoklis „KEMPER
Lituoklis „KEMPER" 30 W
Yra sandelyje (10 VNT.)
Karštų klijų lazdelės 11,2 mm x 200 mm, mėlynos, 5 vnt.