Akumuliatorinis sandarinimo pistoletas 18V Makita DCG180ZB
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: DCG180ZB
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Akumuliatorinis sandarinimo pistoletas Makita DCG180ZB yra skirtas profesionaliam sandarinimo darbui, naudojant 18V Li-ion akumuliatorius.
Pagrindinės savybės ir privalumai:
  • Spaudimo jėga: iki 5000 N, užtikrinanti efektyvų sandarinimą.
  • Greitis: reguliuojamas, leidžiantis pritaikyti darbo tempą pagal poreikį.
  • LED darbo šviesos diodas: patogiam darbo vietos apšvietimui prastai apšviestose vietose.
  • Ergonomiškas dizainas: leidžia patogiai dirbti ilgesnį laiką.
Pastabos:
Dėl ergonomiško dizaino ir mažo triukšmo lygio (apie 70 dB) užtikrinamas patogus ir tylus darbas.
Panašios prekės
Akum. siaurapjūklis Stanley SFMCS600B
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (1 VNT.)
Tiesinis pjūklas  MAKITA
Tiesinis pjūklas MAKITA
Plačiau
Yra sandelyje (3 VNT.)
Apsauga šlifavimui, Makita kampiniam šlifuokliui
Karštų klijų lazdelės 11,2 mm x 200 mm, juodos, 5 vnt.
Yra sandelyje (23 VNT.)
Dewalt dvigubas baterijų kroviklis 18V