Laikiklis SDS+ grąžtui ZAK 500mm Guardian HB-EXT-CON500
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 1413087
/ VNT.
Turime sandelyje: 1 VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
Jums liko
14 val. 04 min.
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
SDS ilgintuvas apdorojimui su kūginiais grąžtais.
• Dirbkite greitai ir ergonomiškai.
• Paprasti įkišimo vamzdžio ir varžtų deriniai.
Panašios prekės
Magnetinis laikiklis SDS
Magnetinis laikiklis SDS
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (1 VNT.)
Magnetinis prailgintuvas antgaliams 1/4 150 mm YATO
Plačiau
Yra sandelyje (45 VNT.)
Magnetinis prailgintuvas antgaliams 1/4 200 mm YATO
Yra sandelyje (10 VNT.)
SPECIALIST+ magnetinis laikiklis, 250 mm
Yra sandelyje (31 VNT.)
Laikiklis 80mm 9,5mm diametro
Laikiklis 80mm 9,5mm diametro
Yra sandelyje (34 VNT.)
SPECIALIST+ magnetinis laikiklis, 150 mm
Yra sandelyje (951 VNT.)
SPECIALIST+ magnet. laik., 58 mm, 1 vnt.
Yra sandelyje (1572 VNT.)
SPECIALIST+ magnetinė galvutė, 8x65 mm
Yra sandelyje (3440 VNT.)
Sukimo antgalis su spyruokle, SW 8 mm, ETANCO
Yra sandelyje (866 VNT.)
Antgaliukas magnetinis 13 mm x 48mm 1/4  YATO