Pjūklelis tiesiniam pjūklui 228mm 3940-228-14-HST-5P kietmetaliui
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 7426
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
Jums liko
14 val. 58 min.
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Bahco 3940-HM yra aukštos kokybės bimetalinė tiesinio pjūklo geležtė, sukurta efektyviam ir patvariam sunkiųjų metalų pjovimui. Jos konstrukcijoje panaudotas aukšto atsparumo plienas su 8 % kobalto HSS dantukais, kurie leidžia pjauti tvirtas medžiagas, tokias kaip titanas, Inconel, nerūdijantis plienas ir duplekso plienai. Dantų forma ir konstrukcija užtikrina puikų tikslumą bei patvarumą, o specialus dizainas daro geležtę beveik nelūžtančia. Geležtės ilgis svyruoja nuo 100 mm iki 300 mm, o dantų tankis nuo 14 iki 18 dantukų colyje, todėl ji tinka įvairaus ilgio ir storio pjovimo darbams.
Dydžiai:
Panašios prekės
Pjūklas metalui 200mm IRW
Pjūklas metalui 200mm IRW
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (8 VNT.)
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 150 mm, 18TPI
Plačiau
Yra sandelyje (5479 VNT.)
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 300 mm, 18TPI
Yra sandelyje (4958 VNT.)
Pjūklas metalui 100mm 1,8mm IRW
Yra sandelyje (26 VNT.)
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 150 mm, 14TPI
Pj. metalui „IRWIN
Pj. metalui „IRWIN" 150 mm 24TPI 2 vnt.
Yra sandelyje (24 VNT.)
Pjūklas metalui 150mm 1,4mm IRW
Yra sandelyje (38 VNT.)
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 228mm 3940-228-14-ST-5P metalui
Pjūklas metalui 150mm 24TPI
Pjūklas metalui 150mm 24TPI
Yra sandelyje (17 VNT.)
Pjūklas metalui 100mm IRW
Pjūklas metalui 100mm IRW