Pjūklelis tiesiniam pjūklui medžiui 228mm 3940-228-6-SL-5P
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 7345
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
Jums liko
14 val. 59 min.
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Bahco 3940-WM yra bi-metalo siaurapjūkliai, skirti pjauti tiek medieną su įkaltomis vinimis, tiek metalo medžiagoms. Šie peiliukai yra pagaminti iš lanksčios, beveik nesulaužomos bi-metalo kompozicijos, kurią sudaro HSS (greitaeigis plienas) su 8% kobalto priedu. Tai suteikia pjūkleliams itin didelį patvarumą ir atsparumą lenkimui bei skilimui, todėl pjūviai tampa tiesesni ir švaresni net sunkiai prieinamose vietose. Jie turi įvairius dantų tankius (TPI) – nuo 4/6 iki 8/12, ir storį nuo 0.9 mm iki 1.9 mm, tad gali būti naudojami tiek siauresniuose, tiek storesniuose ruošiniuose, priklausomai nuo darbo poreikio.