Pjūklelis tiesiniam pjūklui 150mm 3940-150-14-ST-5P metalui
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 16830
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
Jums liko
14 val. 59 min.
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Geležtės turi storesnį ir standesnį korpusą, kuris suteikia didesnį atsparumą lūžiams ir leidžia atlikti tiesesnius pjūvius. Geležtės yra įvairių ilgių (nuo 150 mm iki 300 mm) ir dantų tankio (nuo 4/6 iki 8/12 dantų colyje), todėl gali būti pritaikomos pagal skirtingus pjovimo poreikius.
Dydžiai:
Panašios prekės
Pj. metalui „IRWIN
Pj. metalui „IRWIN" 150 mm 24TPI 2 vnt.
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (24 VNT.)
Pjūklas metalui 100mm IRW
Pjūklas metalui 100mm IRW
Plačiau
Yra sandelyje (39 VNT.)
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 300mm 3940-300-14-HST-5P kietmetaliui
Pj. metalui „LENOX
Pj. metalui „LENOX" 300 mm 14TPI
Yra sandelyje (11 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 150mm 18 TPI
Yra sandelyje (27 VNT.)
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 300mm 3940-300-14-ST-5P metalui
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 300 mm, 18TPI
Yra sandelyje (4958 VNT.)
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 150 mm, 18TPI
Yra sandelyje (5479 VNT.)
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 300 mm, 10-14TPI
Pjūklas metalui 200mm IRW
Pjūklas metalui 200mm IRW