Pjūklelis tiesiniam pjūklui 300mm 3940-300-14-HST-5P kietmetaliui
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 1506
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Bahco 3940-HM yra aukštos kokybės bimetalinė tiesinio pjūklo geležtė, sukurta efektyviam ir patvariam sunkiųjų metalų pjovimui. Jos konstrukcijoje panaudotas aukšto atsparumo plienas su 8 % kobalto HSS dantukais, kurie leidžia pjauti tvirtas medžiagas, tokias kaip titanas, Inconel, nerūdijantis plienas ir duplekso plienai. Dantų forma ir konstrukcija užtikrina puikų tikslumą bei patvarumą, o specialus dizainas daro geležtę beveik nelūžtančia. Geležtės ilgis svyruoja nuo 100 mm iki 300 mm, o dantų tankis nuo 14 iki 18 dantukų colyje, todėl ji tinka įvairaus ilgio ir storio pjovimo darbams.
Dydžiai:
Panašios prekės
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 300mm 14 TPI
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (20 VNT.)
Pj. metalui „LENOX
Pj. metalui „LENOX" 300 mm 14TPI
Plačiau
Yra sandelyje (11 VNT.)
Ties. pj. met. „LENOX
Ties. pj. met. „LENOX" 200 mm 18TPI
Yra sandelyje (18 VNT.)
Pj. metalui „LENOX
Pj. metalui „LENOX" 300 mm 18TPI
Yra sandelyje (10 VNT.)
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 300mm 3940-300-14-ST-5P metalui
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 150 mm, 18TPI
Yra sandelyje (5479 VNT.)
Pjūklas metalui150mm 14TPI
Pjūklas metalui150mm 14TPI
Yra sandelyje (3 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 200mm 18 TPI
Yra sandelyje (30 VNT.)
Pjūklas metalui 200mm IRW
Pjūklas metalui 200mm IRW
Yra sandelyje (8 VNT.)
Pjūklas metalui 150mm 24TPI
Pjūklas metalui 150mm 24TPI