Pjūklelis tiesiniam pjūklui 228mm 3940-228-14-ST-5P metalui
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 16829
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Geležtės turi storesnį ir standesnį korpusą, kuris suteikia didesnį atsparumą lūžiams ir leidžia atlikti tiesesnius pjūvius. Geležtės yra įvairių ilgių (nuo 150 mm iki 300 mm) ir dantų tankio (nuo 4/6 iki 8/12 dantų colyje), todėl gali būti pritaikomos pagal skirtingus pjovimo poreikius.
Dydžiai:
Panašios prekės
Pjūklas metalui 150mm 1,4mm IRW
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (38 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 150mm 18 TPI
Plačiau
Yra sandelyje (27 VNT.)
Pj. metalui „IRWIN
Pj. metalui „IRWIN" 150 mm 24TPI 2 vnt.
Yra sandelyje (24 VNT.)
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 228mm 3940-228-14-HST-5P kietmetaliui
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 300mm 3940-300-14-HST-5P kietmetaliui
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 150 mm, 14TPI
Yra sandelyje (4610 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 300mm 14 TPI
Yra sandelyje (20 VNT.)
Pjūklas metalui 100mm 1,8mm IRW
Yra sandelyje (26 VNT.)
Pjūklas metalui 150mm IRW
Pjūklas metalui 150mm IRW