Pjūklelis tiesiniam pjūklui 300mm 3940-300-14-ST-5P metalui
Atgal
Paspauskite ant nuotraukos, kad ją padidintumėte
Prekės kodas: 18176
/ VNT.
Saugus pirkimas
Greitas pristatymas
Suteikiama garantija
Prekių gražinimas
Pristatymas visoje Lietuvoje
1-2 darbo dienos
Jums liko
14 val. 58 min.
*Užsakius prekes iki 15:00 val., siuntą suruošime tą pačią darbo dieną.
Papildoma informacija
Geležtės turi storesnį ir standesnį korpusą, kuris suteikia didesnį atsparumą lūžiams ir leidžia atlikti tiesesnius pjūvius. Geležtės yra įvairių ilgių (nuo 150 mm iki 300 mm) ir dantų tankio (nuo 4/6 iki 8/12 dantų colyje), todėl gali būti pritaikomos pagal skirtingus pjovimo poreikius.
Dydžiai:
Panašios prekės
Pjūklas metalui 200mm 1,4mm IRW
Plačiau
1-2 darbo dienos
Yra sandelyje (13 VNT.)
Pjūklelis tiesiniam pjūklui 228mm 3940-228-14-ST-5P metalui
Plačiau
Pjūklas metalui 200mm IRW
Pjūklas metalui 200mm IRW
Yra sandelyje (8 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 200mm 18 TPI
Yra sandelyje (30 VNT.)
Pj. metalui „IRWIN
Pj. metalui „IRWIN" 150 mm 24TPI 2 vnt.
Yra sandelyje (24 VNT.)
Pjūklas metalui 100mm IRW
Pjūklas metalui 100mm IRW
Yra sandelyje (39 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 300mm 14 TPI
Yra sandelyje (20 VNT.)
Pjūklelis ties. pjūkl. metalui 150mm 18 TPI
Yra sandelyje (27 VNT.)
SPECIALIST+ pjūklas metalui, 300 mm, 18TPI
Yra sandelyje (4958 VNT.)
Pjūklas metalui 150mm 24TPI
Pjūklas metalui 150mm 24TPI